FHU ROMAX Bielawski Roman<strong>Sufity DPS</strong>,<strong>Sufity napinane DPS</strong>
 
onas oferta galeria certyfikaty prezentacja
FHU ROMAX Bielawski Roman<strong>Sufity DPS</strong>,<strong>Sufity napinane DPS</strong>

OFERTA

Z naszych usług skorzystało bardzo dużo firm jak i osób prywatnych ponieważ zadowolenie klienta to dla nas podstawa pracy. Oferujemy kompleksową dostawę i montaż sufitów napinanych. Mamy duże doświadczenie instalując sufity napinane już od 10 lat. Współpracujemy z wieloma projektantami ale również sami doradzamy naszym klientom.

SUFITY NAPISNANE DPS

DPS – to odmiana sufitu podwieszanego, warty jest każdej zainwestowanej w niego złotówki. Dziesięcioletnia gwarancja świadczy o jego niepowtarzalnych walorach i wysokiej jakości, a praktyczna w utrzymaniu płaszczyzna znacznie ułatwia życie. Wystarczy dodać, że nie trzeba malować, jest idealne równy oraz doskonale maskuje wszelkie nierówności, pęknięcia czy zacieki.

Sufit napinany DPS pełni wiele funkcji jednocześnie, może obniżać zbyt wysokie wnętrza lub zasłaniać umieszczone pod stropem instalacje. Wykorzystywany jako element dekoracyjny wywołuje niesamowite wrażenia i stwarza nową przestrzeń. Idealnie gładki, odporny na odkształcenia tworzy na suficie efekt szklanej tafli w wybranym kolorze, a przy zastosowaniu struktury lustrzanej powiększa niewielkie wnętrza. Stosując sufit napinany możemy w jednej chwili zmienić wnętrze podnosząc komfort użytkowania – poprzez łatwość nadawania dowolnego kształtu, zgodnie z wymaganiami naszego klienta oraz aranżacji architekta. Każdy sufit DPS może mieć swój niepowtarzalny kształt : płaski, owalny, łukowy, kolisty, przestrzenny, łamany czy wielopoziomowy.

Montowany sufit DPS jest bardzo lekki nie obciąża już istniejącego stropu, metr kwadratowy waży jedynie około 0.18 kg, dlatego nie przenosi dodatkowych obciążeń. Zamontowanie w suficie systemów świetlnych oraz wentylacyjnych nie jest przeszkodą, lecz wymaga mocowania zawiesi niezależnie utrzymujących oprawę oświetlenia lub wentylator. Podwieszenie żyrandola lub żaluzji odbywa się bez dodatkowych wzmocnień.

Sufit DPS jest w pełni odporny na wilgoć, chroni wnętrze pomieszczenia zapewniając bezpieczeństwo przed zalaniem, a także zabezpiecza konstrukcję stropu przed gromadzeniem się nadmiernej ilości wilgoci. Powłoka sufitu odporna jest na osadzanie się pary wodnej. Ważną zaletą jest również sposób konserwacji; można samodzielnie czyścić powierzchnię sufitu przy użyciu wody oraz preparatu DPS-PLAFONCLEAN lub innych łagodnych środków raz na 5 – 7 lat przy normalnej eksploatacji. W pomieszczeniach o wysokiej sterylności możemy sufit DPS odkażać roztworami chloru, a także myć pod ciśnieniem.

Sufity napinane DPS stosujemy we wszystkich pomieszczeniach użyteczności publicznej, w mieszkaniach prywatnych, a w szczególności tam gdzie wymagana jest bezwzględna czystość i sterylność. Powłoka sufitowa jest antyelektrostatyczna, nieprzemakalna, antysejsmiczna przez co przygotowany specjalnie na zamówienie sufit DPS jest rozwiązaniem czasotrwałym nie wymagającym dodatkowych nakładów przez cały okres użytkowania.

ESTETYKA - stosując DPS można zakryć wszystkie instalacje i niedokładności starych stropów, a używając faktury-laque uzyskać optyczne powiększenie pomieszczenia.

KOLORYSTYKA
- paleta barw zapewnia plastyczne dopasowanie DPS do wystroju, charakteru i atmosfery wnętrza.

KSZTAŁT
- instalując DPS można uzyskać zarówno powierzchnie płaskie i gładkie, szczelnie pokrywające powierzchnie sufitu jak również kształty owalne, łukowe, kuliste oraz przestrzenne, łamane i wielopoziomowe.

STERYLNOŚĆ
- sufit DPS jest łatwy w utrzymaniu czystości za pomocą wody oraz preparatu DPS - PLAFONCLEAN, a w szczególnych przypadkach gdzie wymagany jest najwyższy stopień czystości, można używać jako sterylizatora pary wodnej, chloru, trichloru itp.

NIEPRZEMAKALNOŚĆ
- materiał, z którego jest wykonany DPS stanowi barierę wilgotnościową. Od wewnątrz: skutecznie ochrania konstrukcję dachów (np. baseny, hale itp.). Z zewnątrz: nie pozwala na przenikanie wilgoci i wody do wewnątrz, w najwyższym stopniu zabezpieczając wystrój wnętrza przed zawilgoceniem lub zalaniem.

ANTYELEKTROSTATYCZNOŚĆ
- płaszczyzna DPS zostaje po zamontowaniu pokryta mikronową warstwą teflonu, co zapobiega osiadaniu na jego powierzchni cząsteczek kurzu i pary wodnej, dodatkowo zabezpieczając fakturę materiału

AKUSTYKA
- DPS nie obniża walorów akustycznych wnętrza poprzez rezonans fali głosowej lub jej tłumienie, natomiast aby uzyskać szczególne parametry akustyczne można wykonać wersję DPS-akustic.

BARIERA TERMICZNA
- powłoka DPS spełnia rolę katalizatora warstw powietrza pomiędzy wnętrzem a stropem tradycyjnym lub dachem. Aby uzyskać szczególnie wymagany współczynnik przenikania ciepła można wykonać wersję DPS-termic.

MONTAŻ
- przeprowadzany jest przez specjalistyczne grupy serwisowe DPS. Jest szybki w montażu i nie wymaga przemieszczania sprzętów stanowiących wystrój wnętrza, w którym jest montowany. Oryginalny sposób montowania i wykończenia pozwala wykonywać jednolite płaszczyzny o powierzchni około 40 m2 i łączyć je w większe. Może być wielokrotnie montowany i demontowany.

GWARANCJA
- wydawana jest na okres 10 lat i zapewnia niezmienność struktury materiału, z którego wykonany jest DPS, jak również niezmienność jego barwy i kształtu w jakim został wykonany.

ATESTY
- materiał, z którego został wykonany DPS został poddany badaniom ogniowym w ITB oraz badaniom zdrowotnym w PZH.

CENA
- pomimo zastosowania najlepszego jakościowo materiału jest najbardziej atrakcyjny w rodzinie sufitów napinanych, a hasło "Z nami stać Cię na luksus" - nie jest bezpodstawne.

Technologia montażu sufitu DPS

Powłoka sufitowa DPS rozpięta jest na listwach mocujących przymocowanych do ścian bocznych. Minimalne obniżenie od stropu już istniejącego wynosi 3,5 cm. Płaszczyzna powłoki przygotowana jest na wymiar do wielkości 50 m2 w zależności od wymiarów pomieszczenia, płaszczyzna powyżej 50 m2 łączona jest złączką. Może być wykonana w dowolnym kształcie : wielobok, łuki, okręgi itp., natomiast stosując odpowiednie konstrukcje może być również łamana. W wypadku powierzchni sufitów o bokach nieliniowych (filary, owale, łuki itp.) system zaczepowy nie ulega zmianie. Listwy mocujące także są odpowiednio nacinane, mocowane oraz kształtowane. Uwzględnia się również podwieszenie pod powłoką sufitu dowolnych urządzeń: oświetlenia punktowe, liniowe, kratki wentylacyjne, czujniki przeciw pożarowe. Montaż tych urządzeń należy uzgodnić w fazie przedwykonawczej, celem sporządzenia odpowiednich elementów mocujących. Wszystkie zawiesia do wyżej wymienionych urządzeń przygotowane są z materiałów niepalnych zgodnie z założeniami projektowymi. Autoryzowane serwisy specjalistyczne montują lub demontują sufity napinane DPS.Charakterystyka materiał u– folia PVC gr. 0,17-0,18 mm, ciężar 0,2 kg/m2 ± 10%:

 • niezapalna (świadectwo ITB)
 • nieprzemakalna 
 • zmywalna środkami odtłuszczającymi
 • antyelektrostatyczna
 • pyłoszczelna                                             
 • nie wymaga malowania
 • odkażalna                                          
 • ajsesmiczna
 • wytrzymałość 60 kg/ m2Wnętrza w których stosujemy DPS


Dekoracyjne Powłoki Sufitowe stosowane są we wszelkich pomieszczeniach użyteczności publicznej i mieszkaniach prywatnych pozwalając na realizację w bardzo krótkim czasie najśmielszych projektów i aranżacji. Sufity napinane dostępne są w bogatej gamie kolorystycznej i materiałowej, umożliwiają nadanie pomieszczeniu indywidualnego charakteru i oryginalnego kształtu. Walory estetyczne i praktyczne przyczyniły się do pozyskania grona zadowolonych użytkowników.
Z ogromnym powodzeniem stosuje się DPS w pomieszczeniach typu:

 • Banki
 • Biura
 • Baseny kąpielowe
 • Dyskoteki
 • Galerie
 • Muzea
 • Hotele
 • Magazyny
 • Hale fabryczne
 • Salony sprzedaży
 • Sale konferencyjne
 • Sklepy
 • Restauracje
 • Szpitale
 • Szkoły
 • Ośrodki rehabilitacyjne
 • Gabinety odnowy biologicznej
 • Gabinety lekarskie
 • Laboratoria
 • Mieszkania prywatne
 • Pomieszczenia wymagające wysokiego poziomu czystości – bloki operacyjneKarta gwarancyjna DPS


GRUPA DPS gwarantuje, iż wszystkie wyroby będące elementami składowymi sufitu, posiadające lub sprzedawane ze znakiem DPS są wolne od wad materiałowych oraz fabrycznych.

Na każdy sufit zakupiony w autoryzowanej sieci sprzedaży DPS, także zamontowany przez Autoryzowanego Dealera – Instalatora udziela się 3 - letniej gwarancji liczonej od daty zamontowania sufitu, sprawowanej przez Autoryzowanego Dealera – instalatora w jego siedzibie. Gwarancja powyższa dotyczy mechanicznej trwałości materiałów, ponadto udziela się 10 – letniej gwarancji dotyczącej trwałości barwy i kształtu zakupionego i zamontowanego sufitu.

W przypadku zaniechania działalności przez Dealera gwarancję przejmuje GRUPA DPS

W ramach gwarancji, będą usuwane bezpłatnie wszelkie usterki pod warunkiem, że sufit eksploatowany jest zgodnie z nakazami i zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi będącej integralną częścią niniejszej gwarancji.

FHU ROMAX Bielawski Roman<strong>Sufity DPS</strong>,<strong>Sufity napinane DPS</strong>